З початку року Тернопільським міським відділенням профінансовано 20,9 млн грн страхових виплат

Відповідно до законодавства України всі застраховані особи у разі настання страхового випадку мають право на отримання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг, фінансування яких здійснюється робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

У разі настання страхового випадку Фонд здійснює наступні виплати: допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності, одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого, щомісячну страхову виплату в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого (щомісячна страхова виплата), страхову виплату потерпілому у розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні його на легшу, нижчеоплачувану роботу, щомісячну страхову виплату особам, які мають на неї право в разі смерті потерпілого, відшкодування вартості ритуальних послуг, пов’язаних із похованням померлого.

За жовтень 2022 року Тернопільським міським відділенням УВД ФССУ в Тернопільській області потерпілим на виробництві та членам їх родин перераховано 2,16 млн грн страхових виплат, із них 1,92 млн грн щомісячних страхових виплат потерпілим, 217,0 тис. грн щомісячних страхових виплат по втраті годувальника, виплачено 27,0 тис. грн допомоги по тимчасовій непрацездатності внаслідок виробничих травм.

Загалом з початку 2022 року Тернопільським міським відділенням перераховано через банківські установи та поштові відділення 18,62 млн грн страхових виплат внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, кошти надійшли 896 потерпілим, 52 особи отримали 1,92 млн грн щомісячної страхової виплати по втраті годувальника, 278,2 тис. грн допомоги отримали 17 працівників у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності, виплачено 63,77 тис. грн одноразових допомог потерпілим в разі стійкої втрати професійної працездатності та 45,4 тис. грн одноразової допомоги в разі смерті потерпілого (утриманцям).

Богдан Букшований, заступник начальника відділення-начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Тернопільського міського відділення управління ВД ФССУ в Тернопільській області.