У І кварталі 2022 року Тернопільським міським відділенням Фонду профінансовано 44,1 млн грн страхових виплат

У І кварталі 2022 року Тернопільським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області прийнято заяв-розрахунків на суму 47 564 тис. грн для здійснення фінансування матеріального забезпечення 10 423 застрахованим особам, що на 4 065 тис. грн, або 8,6 % більше порівняно з відповідним періодом 2021 року.

Зокрема, виплачено майже 36,8 млн грн допомоги по тимчасовій непрацездатності, або 77,4 % суми витрат на матеріальне забезпечення; 10,7 млн грн допомоги по вагітності та пологах, що становить 22,6 % суми витрат; 36,9 тис. грн допомоги на поховання, що становить 0,1 % суми витрат.

Виплати коштів на допомогу по тимчасовій непрацездатності порівняно з першим кварталом 2021 року зросли на понад 3,6 млн грн, або на 8,4 %. Збільшення витрат на допомогу по тимчасовій непрацездатності за період січень-березень 2022 року пов’язане із зростанням захворюваності на гостру респіраторну хворобу СOVID-19.

Сума профінансованих за І квартал 2022 р. Тернопільським міським відділенням УВД ФССУ в Тернопільській області заяв-розрахунків страхувальників на матеріальне забезпечення зросла на 3,5 млн грн., або на майже 8 % та склала 44,1 млн грн.

Під час воєнного стану можливі випадки, коли страхувальник не має можливості подати заяву-розрахунок до відділення Фонду соціального страхування України за місцем розташування. Тоді застраховані особи можуть самостійно звернутися до будь-якого відділення Фонду за місцем тимчасового перебування при евакуації за отриманням виплат по вагітності та пологах, допомоги по тимчасовій втраті працездатності та допомоги на поховання. Допомога буде перерахована на спеціально відкритий для працівника поточний рахунок або на особисту банківську картку.

Для консультацій з питань матеріального забезпечення застрахованих осіб у місті Тернополі звертайтесь за телефоном (0352) 52-21-58.

 

Богдан БУКШОВАНИЙ, заступник начальника відділення-начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Тернопільського міського відділення управління ВД ФССУ в Тернопільській області