Фонд продовжує гарантувати страховий захист у повному обсязі

Із початку війни Тернопільське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області виплатило майже 54 мільйони гривень лікарняних і декретних допомог. Зокрема, матеріальне забезпечення від Фонду в Тернополі отримали понад тринадцять тисяч працюючих українців. Фонд продовжує гарантувати державний соціальний захист у повному обсязі.

Згідно з оперативними даними за січень-липень 2022 року до Тернопільського міського відділення УВД ФССУ в Тернопільській області звернулися 13 134 застраховані особи. Прийнято заяви-розрахунки від страхувальників для надання матеріального забезпечення за 27 502 листками непрацездатності на суму 82,6 млн гривень.

Із початку року Тернопільським міським відділенням проведено оплату листків непрацездатності на суму 74,5 млн гривень. А саме:

  • допомога по тимчасовій втраті працездатності – 54,20 млн грн;
  • допомога по вагітності і пологах – 20,03 млн грн;
  • допомога на поховання – 94,30 тис. грн;
  • допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності в сумі 215,825 тис. гривень.

Також щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України упродовж липня в Тернополі вже отримали понад 900 потерпілих на виробництві осіб та членів їх родин.

Загалом упродовж семи місяців 2022 року перераховано на банківські картки тернополян або доставлено листоношами 14,1 мільйона гривень щомісячних страхових виплат.

Такі виплати в повному обсязі компенсують потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності та фінансуються у наступному місяці за попередній.

Олена Самагальська, начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансових питань Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області