Завідувач відділенням

Косар Ольга Степанівна
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел: 43-58-51

Основним завданням відділення соматоформних розладів і межових станів є надання психолого-психотерапевтичної, реабілітаційної та психіатричної допомоги населенню області та м. Тернополя, у яких в силу різних життєвих ситуацій і обставин виникли душевні проблеми: відчуття тривоги, неспокою, зниження настрою, пригніченість, відсутність бажань, безсоння, неможливість виконувати звичну роботу.

Історія відділення  почалася 15 квітня 1986 року, коли воно відкрилося як психіатрично-реабілітаційне. У 1989 році перейменоване на 11-те  психіатричне відділення епілептичного профілю. До 2004 р. завідувачами відділення були: кандидат мед. наук Левенець Ігор Володимирович, Білоус Сергій Володимирович, лікарі вищої категорії Бранашко Тетяна Іванівна, Коваленко Андрій Борисович.

У 2004 році у зв’язку із зростанням невротичних розладів

перепрофільоване на відділення соматоформних розладів  та   межових   станів. З того часу його очолює лікар-психіатр вищої категорії Косар Ольга Степанівна. Разом з лікарем вищої категорії, психотерапевтом  Корчевським Ростиславом Леонідовичем, лікарем І категорії Галицькою Оксаною Ігорівною ми віддаємо всі сили і повертаємо  пацієнту інтерес і волю до активного повноцінного життя. У своїй практичній діяльності застосовуємо нові психотерапевтичні методи (тренінги, групова і позитивна психотерапія), сучасні лікарські препарати. Куратором відділення є доцент кафедри неврології,   психіатрії,   наркології   та  медичної     психології  ТДМУ  ім. І.Я. Горбачевського.

Лікар-психіатр

Галицька Оксана Ігорівна

Лікар-психіатр

Корчевський Ростислав Леонідович

Старша медична сестра

Кондрат Галина Богданівна

Власне лікування розпочинаємо з першої зустрічі. Домашня атмосфера (інтер’єр відділення не має типового лікарняного вигляду), турбота середнього медперсоналу  під керівництвом старшої медичної сестри вищої категорії Кондрат Галини Богданівни, підтримання чистоти та затишку у відділенні сестри-господині Кравчук Любов Андріївни і молодшим медичним персоналом  дають змогу нашим пацієнтам повернути віру в себе, в своє майбутнє.

Кожен із працівників частину свого життя, свого серця, душі віддає пацієнтам і найкращим досягненням нашої праці це є здорові,  щасливі, самодостатні люди, яким саме ми повернули всі радощі буття.