Завідувач відділенням

Бондаренко Олександр Миколайович
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел: 43-58-51

Історія відділення  почалася 15 квітня 1986 року, коли його було відкрито як психіатрично-реабілітаційне. У 1989 році перейменоване на 11е  психіатричне відділення епілептичного профілю. До 2004 р. завідувачами відділення були: кандидат мед. наук Левенець Ігор Володимирович, Білоус Сергій Володимирович, лікарі вищої категорії Бранашко Тетяна Іванівна, Коваленко Андрій Борисович.

У 2004 році, у зв’язку із зростанням невротичних розладів, перепрофільоване на відділення соматоформних розладів  та   межових   станів, яке очолила лікар-психіатр вищої категорії Косар Ольга Степанівна.

З вересня 2020р. завідувачкою відділення

стала кандидат медичних наук, лікар – психіатр вищої категорії Сновида Людмила Теодозіївна. У команді з лікарем вищої категорії, психотерапевтом  Корчевським Ростиславом Леонідовичем, лікарем вищої категорії, практичний психолог,магістр зі спеціальності “Психіатрія” Галицькою Оксаною Ігорівною, лікарем – психіатром, психотерапевтом Косовським Володимиром Вікторовичем  ми віддаємо всі сили, повертаємо  пацієнту бажання  до активного повноцінного життя.

Власне лікування розпочинаємо з першої зустрічі. Домашня атмосфера (інтер’єр відділення не має типового лікарняного вигляду), турбота середнього медперсоналу  під керівництвом старшої медичної сестри Герман Мар’яна Юріївна, підтримання чистоти та затишку у відділенні сестри-господині Броварну Марію Михайлівну і молодшим медичним персоналом  дають змогу нашим пацієнтам повернути віру в себе, в своє майбутнє.

Лікар-психіатр, психотерапевт

Косовський Володимир Вікторович

Лікар-психіатр

Галицька Оксана Ігорівна

Лікар-психіатр

Корчевський Ростислав Леонідович

Старша медична сестра

Герман Мар’яна Юріївна

МИ ЗДАТНІ ВІДЧУВАТИ ВАС, ПОКРАЩУЄМО ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.

ТРИВОЖНІ РОЗЛАДИ

На сьогоднішній день існують ефективні методи лікування тривожних розладів.

ПАНІЧНІ АТАКИ

Панічний стан – це хвороба, яка успішно лікується.

ФОБІЇ

Фобія – це розлад, при якому людина відчуває хворобливий страх.

НЕВРОЗИ

Причиною неврозів є конфлікти (зовнішні або внутрішні)

 

ДЕПРЕСИВНІ РОЗЛАДИ

Необхідно пам’ятати, що депресія не є звичайною хандрою, ані проявом слабкості волі чи характеру.

ПСИХОСОМАТИЧНІ РОЗЛАДИ

Група хворобливих станів, що з’являються в результаті взаємодії психічних і фізіологічних факторів

АСТЕНІЯ – психоемоційне виснаження

У відділенні:

  • Точна діагностика.
  • Ефективне медикаментозне лікування,

психотерапія,

комфортне перебування з усіма зручностями,

домашній затишок і сердечне ставлення персоналу.

  • Арттерапія.
  • Групова психотерапія.
  • Індивідуальна психотерапія.
  • Музикотерапія.
  • Кулінарний день.
  • Заняття за інтересами.

Все скучно, нічого не хочеться, мушу себе заставляти робити те, що потрібно, але немає сил, зник апетит або наїдаюся ввечері, клубок в горлі, ніби важко дихати, часте серцебиття, в грудях тисне, в животі щось не те, в ногах слабкість, затерпають пальці, ніби мурашки повзають, погіршився сон, не можу заснути, пробуджуюсь і не можу знову заснути, думки крутяться, боюсь невідомо чого, переживаю за всіх, не хочу ні з ким говорити, тягне плакати, дратує те, на що раніше не звертав уваги. Нема настрою, руху, боюсь вийти з дому, боюсь залишатися сама, хочеться усамітнитися, задовбало все!

Уже рік зле, обстеження зроблені, купу ліків приймав, купу грошей викинув, а нічого не допомагає. Усього трусить, у тілі часом холод, часом ніби запече, в роті сохне, серце бухкає, тиск скаче, в туалет гонить, неспокійно. Не можу зосередитись чи то пам’ять сідає? Піднуджує і якась тривога зранку.

Не можу на  себе дивитись у дзеркало… весь час  сиджу в телефоні, все відкладаю на потім.

 

СІМЕЙНІ ПРОБЛЕМИ

Ваше здоров’я – Ваш найважливіший актив. Ми повертаємо його Вам.

Ви повинні довірити його кращим професіоналам.