Завідувач відділенням

Мазур Світлана Федорівна
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел: 43-58-50

В відділенні надається допомога пацієнтам з невротичними розладами пов”язаних зі стресом, тривожно-фобічними, обсесивно-компульсивними,дисоціативними,розладами поведінки та емоцій,рекурентними депресивними розладами,розладами адаптації та поведінки особистості.

Відділення неврозів відкрито в далекому 1961 році.

В відділенні надається допомога пацієнтам з невротичними розладами пов”язаних зі  стресом, тривожно-фобічними, обсесивно-компульсивними,дисоціативними,розладами поведінки та емоцій,рекурентними депресивними розладами,розладами адаптації та поведінки особистості.За останні роки війна докотилась в наше відділення в вигляді реабілітації воїнів АТО з розладами адаптації,посттравматичними стресовими розладами в умовах суспільних потрясінь.

Протягом 30 років

(з 1987 р.) 10 відділення очолює лікар вищої категорії Мазур Світлана Федорівна. В відділенні працюють-заслужений лікар України,к.м.н.,лікар вищої категорії Мартинюк Петро Гаврилович. Лікарі ординатори-лікар вищої категорії Суліма Юрій Олександрович, лікар вищої категорії Шугалей Інна Юріївна.

Лікар-психіатр

Мартинюк Петро Гаврилович

Лікар-психіатр

Суліма Юрій Олександрови

Лікар-психіатр

Шугалей Інна Юріївна

Старша медична сестра

Тигач Лариса Іванівна

Лікарі надають висококваліфіковану, спеціалізовану психіатричну допомогу,комплекс реабілітаційних заходів спрямованих на соціальну та трудову адаптацію пацієнтів. В зв”язку з чим тісно працюють з психологами, психотерапевтами широко залучаються сеанси психотерапії,гіпнотерапії,аромотерапії,фізпроцедури ( ЛФК,масаж,йонофорез,водні процедури,басейн) сеанси голкотерапії,направляються на реабілітацію в санаторії  Тернопільської обл. (Микулинці,Більче-Золоте).

25 років в 10 відділенн і (68-03рр.) середньою та молодшою ланкою керувала медсестра вищої категорії Ящук Галина Йосипівна, яка продовжує працювати палатною медсестрою.

З 2009 року цю ланку очолює

медсестра вищої категорії Тигач Лариса Іванівна. Створенням домашнього затишку та дбайливим доглядом за пацієнтами займається сестра-господиня Майборода Анна Іванівна. У даний час відділення розгорнуто на 55 ліжок з чотирма палатами покращеного планування, сучасно оздобленою їдальнею, куточком відпочинку. Всі працівники відділення допомагають хворому повірити в себе,вселяючи Віру,Надію,Радість,Світло,Любов.

  “Лікар не що інше,як спокій для душі”.

                 “Медицина насправді є найблагородніше з усіх мистецтв”  – Гіппократ.