Завідувач відділенням

Мусієнко Андрій Миколайович
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел:

Відділення інтенсивної терапії функціонує з 2006 року згідно наказу УОЗ № 365 від 05.10.2004 року «Про відкриття відділення інтенсивної терапії кризових станів в ТОККНЛ та з метою покращення якості надання медичної допомоги хворим із невідкладними психічними і неврологічними розладами».

Був складний та тривалий шлях повної реконструкції напівзруйнованих приміщень у сучасне відділення інтенсивної терапії європейського зразка.

Підрозділ очолив лікар-анестезіолог

Мусієнко Андрій Миколайович, першими ординаторами стали лікарі Старущак Сергій Миколайович, Кручовий Любомир Богданович, Островський Тарас Петрович. Неврологами відділення є Вонс Ірина Володимирівна та Титан Оксана Леонідівна. В 2016 році відділ поповнила анестезіолог Куздрінь Ірина Ігорівна

Лікар-анестезіолог

Кручовий Любомир Богданович

Лікар-анестезіолог

Куздрінь Ірина Ігорівна

Лікар-невропатолог

Титан Оксана Леонідівна

Лікар-анестезіолог

Старущак Сергій Миколайович

Старша медична сестра

Угрин Галина Ярославівна

Діагностична і лікувальна робота проводиться спільно з кафедрою неврології, психіатрії, наркології та медичної психології Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.  Пацієнтів відділення курує та оглядає професор Шкробот Світлана Іванівна.

Керує середньою ланкою відділення

– старша медична сестра Угрин Галина Ярославівна, а це два цілодобових пости, 9 штатних посад, формувалася з найкращих медичних сестер лікарні, найбільш перспективних для професійного росту, справжніх ентузіастів своєї справи. Усі без винятку молодші медичні сестри (5 штатних посад) прийшли і працюють у підрозділ з серйозним досвідом роботи з важкохворими пацієнтами.