Завідувач відділенням

Шевякова Наталія Богданівна
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел.: 43-58-41

Бувають люди, які всім своїм життям, своєю долею стають прикладом для наслідування іншим. І не через те, що вони зробили якісь подвиги, а тому, що все їхнє життя віддане самому прекрасному в світі – справі служіння людям.

До них повною мірою відноситься трудовий колектив нашого відділення. 7 грудня 1982 року створено Третє психіатричне відділення.  Першим завідувачем був Валерій Олексійович Сотник, де він пропрацював більше трьох десятиліть. А старшою медичною сестрою – Питель Ярослава Іванівна. Саме їм слід віддати належне за організацію лікувально-діагностичного процесу на високому рівні та подальше зміцнення матеріально-технічної бази у відділенні. Так рік за роком писалася історія відділення… Більшість її сторінок – це життя і праця колективу медичних працівників, однодумців, працьовитих і відповідальних людей.

У 2015 році завідувачем відділення

призначена лікар-психіатр Наталія Богданівна Шевякова. Вона є продовжувачем традицій в питаннях зміцнення матеріальної бази, оснащення відділення сучасною апаратурою, вдосконалення лікувально-діагностичного процесу. З часу заснування відділення незмінно працює лікар – психіатр вищої категорії Ірина Борисівна Шугалей. Нещодавно в колектив влився молодий спеціаліст, лікар-психіатр Павло Павлович Чорній.

Лікар-психіатр

Сотник Валерій Олексійович

Лікар-психіатр

Шугалей Ірина Борисівна

Старша медична сестра

Пушкін Валентина Ярославівна

Основним завданням відділення є надання спеціалізованої висококваліфікованої, психіатричної, психотерапевтичної, реабілітаційної допомоги. У відділенні лікуються пацієнти чоловічої статті м. Тернополя та Тернопільської області, які страждають на гострі та хронічні психічні розлади.

Середній та молодший медичний персонал

очолює старша медична сестра – магістр Валентина Ярославівна Пушкін – професіонал своєї справи. Створенням домашнього затишку займається у відділенні сестра-господиня – Зоряна Петрівна Гут, яка докладає чимало зусиль, щоб наші пацієнти завжди були охайні та доглянуті.

Пліч-о-пліч з лікарями відділення трудиться середній та молодший медичний персонал, який забезпечує у відділенні чистоту, дбайливий догляд за пацієнтами та створює домашній затишок.

Медичний персонал відділення постійно працює над підвищенням своєї ділової кваліфікації. Адже від уміння професіоналізму, доброти і душевності набирають цілющої сили навіть ліки. Ми завжди рухаємося вперед і намагаємося наслідувати все краще, чого досягла медицина. Це складно, зважаючи на щоденні проблеми галузі, але прагнення допомагати хворим і робити це на високому професійному рівні додає сил.