Завідувач відділенням

12wsq
Шевчук Тетяна Ігорівна
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел.: 43-58-41

Професія медика – найгуманніша з усіх професій на землі. Люди йдуть до лікаря, коли їм погано, важко, боляче, вони приходять до нього, як до пастиря із своїм горем і бідою. І він, як священник на сповіді, має вислухати, зрозуміти, допомогти і зберегти в собі чужу таємницю. Саме такі життєві пріоритети працівників нашого психіатричного відділення.

7 грудня 1982 року створено третє психіатричне відділення. Основним завданням відділення є надання спеціалізованої висококваліфікованої, психіатричної, психотерапевтичної, реабілітаційної, паліативної допомоги. У відділенні лікуються пацієнти чоловічої статті м. Тернополя та Тернопільської області, які страждають на гострі та хронічні психічні розлади.

Першим завідувачем був Валерій Олексійович Сотник. З 2015 року відділення  очолила лікар-психіатр Шев’якова Наталя Богданівна.

З березня 2020 року посаду завідувача відділення займає

відповідальна, перспективна, рішуча лікар-психіатр Шевчук Тетяна Ігорівна.  Вона разом із командою старанних медичних працівників відділення працює над

покращенням міжособистісних стосунків та наданням кваліфікованої допомоги пацієнтам. Поряд з нею психіатричну допомогу пацієнтам у відділенні надає лікар-психіатр Чорній Павло Павлович. З часів існування відділення тут працювали такі лікарі, як: Шугалєй Ірина Борисівна, Білоус Сергій Володимирович, Шільман Світлана Леонідівна, Алхімова Людмила Миколаївна, Тіщенко Ванда Полікарпівна, Голдованська Галина Іванівна, Старущак Оксана Володимирівна.

Лікар-психіатр

photo_2023-01-24_16-00-31
Чорній Павло Павлович

Старша медична сестра

Фото Марія Кузишен
Кузишен Марія Богданівна

З початку становлення відділення старшими медичними сестрами працювали: Питель Ярослава Іванівна, Процанін Ганна Степанівна, Мимрик Ольга Михайлівна, Винник Леся Михайлівна, Протоковська Людмила Василівна, Пушкін  Валентина Ярославівна.

З липня 2020 року  середній та молодший медичним персоналом

персоналом очолює старша медична сестра  Кузишен Марія Богданівна.

Створенням домашнього затишку займається у відділенні сестра-господиня – Зоряна Петрівна Гут, яка докладає чимало зусиль, щоб наші пацієнти завжди були охайні та доглянуті.

Пліч-о-пліч з лікарями відділення трудиться середній та молодший медичний персонал, мультидисциплінарна команда, яка забезпечує соціальну реабілітацію, що включає у себе весь комплекс наступних заходів: музикотерапія, трудотерапія, бібліотерапія, ігротерапія, арттерапія. Також медичний персонал у відділенні дбає про чистоту, порядок та забезпечує належний догляд за пацієнтами.

Медичний персонал відділення постійно працює над підвищенням своєї ділової кваліфікації. Адже від уміння та професіоналізму, доброти і душевності, набирають цілющої сили навіть ліки. Ми завжди рухаємося вперед і намагаємося наслідувати все краще, чого досягла медицина. Це складно, зважаючи на щоденні проблеми галузі, але прагнення допомагати хворим і робити це на високому професійному рівні додає сил.

 

‘Людина, яка не відчуває,що хтось її любить, дуже нещаслива. Але  людина, яка  відчуває, що вона люблена, які б не були обставини,  які б не були труднощі  в житті, оце відчуття  розуміння:’ Хтось мене любить, хтось мені хоче помогти’-воно підносить нас духом…’

Блаженіший Любомир Гузар