Завідувачка відділення

IMG_20230124_140716
Оксана Старущак
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел: 43-58-44

7 соматопсихіатричне відділення надає психіатричну, психолого – психотерапевтичну, реабілітаційну допомогу жінкам міста Тернополя та області, а також внутрішньо переміщеним особам, які страждають на гострі та хронічні психічні розлади.

У 1982р. відділ реорганізовано в сьоме психіатричне відділення, яке очолювала лікар – психіатр вищої категорії Зінаїда Іванівна Євтушенко. З 01.04.1996р. відділенню надано  статус соматопсихіатричного. З 1996 р. по 2015р. відділення очолював лікар – психіатр вищої категорії Євген Валерійович Ломакін – вмілий організатор, людина високого професіоналізму.

У 2015 р. на посаду завідувача відділення призначено лікаря – психіатра вищої категорії   Оксану Старущак. Поряд з нею працюють лікар – психіатр вищої категорії Ігор Семенчук та лікар – психіатр другої категорії Оксана Сулько.

Лікар-психіатр

Оксана Сулько

Лікар-психіатр

Ігор  Семенчук

Старша медична сестра

1600446115749109
Оксана Юркевич

Протягом 20 –ти років роботу середнього і молодшого медперсоналу організовувала старша медична сестра Марія Грицаєнко, згодом її замінила Тетяна Тарас. З 2010 року  на цій посаді працювала медична сестра Тетяна Нетреб’як. З 2016 року Галина Стукало. З червня 2022 року посаду старшої медичної сестри очолює Оксана Юркевич. Домашній затишок і належний порядок у відділенні створює сестра господиня Галина Лотоцька. Запорукою хорошої роботи є ділові взаємини лікаря, медичної сестри, молодшої медсестри і пацієнта. Чітке виконання кожних своїх обов’язків формує правильну роботу як підрозділу, так і лікарні в цілому.

 До кожної пацієнтки у відділенні забезпечується індивідуальний підхід з оптимальним підбором препаратів для лікування в стаціонарі й підтримуючої терапії, заснованих на сучасних уявленнях про лікування психічних розладів та  значна увага приділяється реабілітаційним заходам, всі пацієнти відділення охоплені ними відповідно їх стану та потреб.

Співробітники відділення уважні, чуйні до пацієнтів, мають багато терпіння, співчуття, сумлінно відносяться до роботи, яку виконують. Добре володіють медичними навичками, організаційними здібностями,користуються авторитетом та довірою серед пацієнтів та їх родичів.р-Жодна з професій на землі не вимагає такого гармонійного поєднання розуму і серця, професійної майстерності та людяності, як професія медичного працівника. І тільки ті люди, які здатні співпереживати, брати чужий біль на себе, можуть присвятити себе такій ювелірній справі, як зцілення людської душі. Саме до їх числа і належать ті, хто працював і працює у нашому відділенні.

Ми даруємо промінчник надії на одужання душі!!!