Завідувачка відділенням

Янковська Ольга
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел: 43-58-72

Основним завданням шостого психіатричного відділення є надання спеціалізованої висококваліфікованої психіатричної, психолого – психотерапевтичної, реабілітаційної допомоги пацієнтам жіночої статі з гострими та хронічними психічними розладами, що проживають в м.Тернополі та області

Психіатричне жіноче відділення на 75 ліжок було започатковано в листопаді 1982 року. Першим завідувачем була лікар – психіатр вищої категорії – Олена Вікторівна Пузакова.

З лютого з 1990 по вересень 2003 р.р.

посаду завідувача відділенням обіймав лікар — психіатр вищої категорії –  Бондаренко Олександр. На сьогоднішній день відділення розгорнуто на 60 ліжок,  яке очолює лікар — психіатр  вищої категорії –  Янковська Ольга.

Психіатричну допомогу пацієнтам у відділенні  надає   лікар — психіатр вищої категорії – Бондаренко Олександр,, лікар – психіатр вищої категорії –  Іванюта Ольга,Канд.мед.наук,доцент кафедри психіатрії,лікар-психіатр вищої категорії Сас Леся. З метою покращення надання психіатричної, психолого- психотерапевтичної та реабілітаційної допомоги хворим на первинний психотичний епізод, згідно наказу по лікарні № 141 від 5.07.12 року,  на базі  відділення було розгорнуто 6 ліжок  для такої категорії пацієнтів.У завідувачки відділенням та її колег змінився підхід до лікування .Завдяки нашому керівнику Шкроботу Володимиру,ми розпочали швейцарський проект надання медичної допомоги пацієнтам:Лікарі,середній та молодший персонал пройшли навчання по психології,створили мультидисциплінарну команду,основним завданням якої є-взаємодія з пацієнтом За сучасними тенденціями,лікування орієнтоване на відновлення статусу пацієнта,реабілітаційні заходи,повернення пацієнтів до суспільного життя..

Лікар-психіатр

admin1 (3)
Бондаренко Олександр

Лікар-психіатр

20230511133815_IMG_1303
Іванюта Ольга

Лікар-психіатр

image
Сас Леся

Старша медична сестра

A21A9606-Edit
Шуфляда Марія Йосипівна

Багато уваги і часу в наданні медичної допомоги пацієнтам приділяють середній і молодший медперсонал. В перші роки заснування  відділення  їх очолювала старша медична сестра вищої категорії- Івченко Галина Макарівна, принципом роботи якої було не тільки професійне надання допомоги пацієнтам, а й підготовка висококваліфікованого, грамотного  середнього та молодшого медперсоналу .

З 1978 року  старшою медичною сестрою працює

медсестра вищої категорії  –  Шуфляда Марія.Для неї і її команди пріоритетними  є три основні методи реабілітації:медична-запобігання розвитку інвалідності,професійна-відновлення працездатності і соціальних звязків,соціальний-забезпечення соціальної адаптації.

Велику увагу медперсонал відділення  приділяє не лише лікуванню, а й створення належних умов. Робимо це, створюючи домашній затишок у відділенні, проявляючи турботу та показуючи небайдужість до долі майбутнього пацієнтів.Старанно виконує свої функціональні обов’язки,  сестра – господиня –  Швид Ганна Павлівна.

Перейнявши досвід іноземних колег, відвідуємо різноманітні майстер- класи, організовуємо виставки робіт своїх пацієнтів, готуємо з ними до свят літературні вечори.

Наш колектив живе життям однієї великої родини. Основним принципом роботи були і залишається  високий професіоналізм, гуманність та відданість благородній справі – лікуванню людської душі.