Завідувач відділенням

Янковська Ольга Миронівна
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел: 43-58-72

Основним завданням шостого психіатричного відділення є надання спеціалізованої висококваліфікованої психіатричної, психолого – психотерапевтичної, реабілітаційної допомоги пацієнтам жіночої статі з гострими та хронічними психічними розладами, що проживають в м.Тернополі та області

Психіатричне жіноче відділення на 75 ліжок було започатковано в листопаді 1982 року. Першим завідувачем була лікар – психіатр вищої категорії – Олена Вікторівна Пузакова.

З лютого з 1990 по вересень 2003 р.р.

посаду завідувача відділенням обіймав лікар — психіатр вищої категорії – Олександр Миколайович Бондаренко. На сьогоднішній день відділення розгорнуто на 60 ліжок,  яке очолює лікар — психіатр  вищої категорії – Ольга Миронівна Янковська.

Психіатричну допомогу пацієнтам у відділенні  надаює   лікар — психіатр вищої категорії – Олександр Миколайович Бондаренко, лікар – психіатр вищої категорії –  Федуник Віктор Васильович. З метою покращення надання психіатричної, психолого- психотерапевтичної та реабілітаційної допомоги хворим на первинний психотичний епізод, згідно наказу по лікарні № 141 від 5.07.12 року,  на базі  відділення було розгорнуто 6 ліжок  для такої категорії пацієнтів.

Лікар-психіатр

Бондаренко Олександр Миколайович

Лікар-психіатр

Федуник Віктор Васильович

Старша медична сестра

Шуфляда Марія Йосипівна

Багато уваги і часу в наданні медичної допомоги пацієнтам приділяють середній і молодший медперсонал. В перші роки заснування  відділення  їх очолювала старша медична сестра вищої категорії- Івченко Галина Макарівна, принципом роботи якої було не тільки професійне надання допомоги пацієнтам, а й підготовка висококваліфікованого, грамотного  середнього та молодшого медперсоналу .

З 1978 року  старшою медичною сестрою працює

медсестра вищої категорії  –  Шуфляда Марія Йосипівна.

Велику увагу медперсонал відділення  приділяє не лише лікуванню, а й  реабілітації. Робимо це, створюючи домашній затишок у відділенні, проявляючи турботу та показуючи небайдужість до долі майбутнього пацієнтів.Старанно виконує свої функціональні обов’язки,  сестра – господиня –  Швид Ганна Павлівна.

Перейнявши досвід іноземних колег, відвідуємо різноманітні майстер- класи, організовуємо виставки робіт своїх пацієнтів, готуємо з ними до свят літературні вечори.

Наш колектив живе життям однієї великої родини. Основним принципом роботи були і залишається  високий професіоналізм, гуманність та відданість благородній справі – лікуванню людської душі.