Завідувач відділенням

П.І.Б.
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел:

Рентгенологічне відділення було створене  в січні 2008 року на базі діючих у лікарні кабінетів комп’ютерної томографії, цифрової рентгенографії, флюорографії. Це дало можливість централізовано обстежувати хворих не тільки зі стаціонарних відділень лікарні, а й інших лікувальних закладів міста і області.

Завідуючим відділення є Іванчишин Михайло Васильович , працюють лікарі Змарко Петро Павлович, Грабова Галина Богданівна, три рентгенлаборанти, дві молодші медичні сестри. Старший лаборант Фарійон Орест Євгенович.

Кабінет комп’ютерної томографії працює з 2006 року, обстеження проводяться на апараті  Astention S4 фірми TOSHIBA, який дає змогу проводити обстеження органів та систем організму людини з побудовою 3D реконструкцій, ангіографій. Цифрову рентгендіагностику здійснюють з 2004 року на рентгенапараті РДК-ВСМ. З метою профілактики захворювань органів грудної порожнини проводиться флюорографія. Застосування комп’ютерних технологій в рентгендіагностиці дозволило значно покращити якість обстежень, зменшити дозове навантаження на пацієнта, спростити процедури.

Працівники відділення підвищують свою кваліфікацію, проводять детальний аналіз результатів обстежень, вивчають характер паталогії. Така інформація надається для планування заходів з оздоровлення населення.

Посада

П.І.Б.

Посада

П.І.Б.

Посада

П.І.Б.

Посада

П.І.Б.