Завідувач відділенням

Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел: 43-57-36

Без минулого немає майбутнього

МИНУЛЕ 

Приймальне  відділення ТОККПНЛ функціонує  з 1959 року.  Очолювала підрозділ  Олександра Іванівна Вдовиченко. Перші роки роботи  були важкими: його працівники здійснювали не лише прийом хворих, а й несли відповідальність за функціонування  внутрішнього селектора лікарні, вестибюля, моргу, надавали медичну допомогу, проводили санітарну обробку пацієнтів, транспортували їх у відділення, оформляли облікову документацію. Із плином часу змінилося і приймальне відділення.

Теперішнє – це сумарно взяте минуле.

Старша медична сестра

Панасюк Тетяна Василівна

СЬОГОДЕННЯ

В 2005році, напередодні дня Святого Миколая відкрито нове приймальне відділення. Нам є чим пишатися, адже тепер маємо комп’ютерну мережу, яка встановлена перша  серед лікувальних закладів західного регіону, проводиться  постійний моніторинг з допомогою відеоспостереження. Для комфортабельного перебування пацієнтів створенні належні умови. І це далеко не весь перелік зручностей. Нині відділення очолює лікар невролог вищої категорії Галина Василівна Патриляк. Колеги по роботі і пацієнти знають її як високопрофесійного спеціаліста, чуйну, співчутливу відповідальну людину. За довгий час роботи на посаді завідувача зуміла згортувати працьовитий колектив. Старша медична сестра  магістр Тетяна Василівна Панасюк очолює середній та молодший медичний персонал.Кожен вкладає свою частку душі у загальну скарбницю добра  заради здоров’я і життя людей.

Майбутнє приходить значно швидше, якщо йти йому на зустріч.

МАЙБУТНЄ Одним із пріоритетних напрямків реорганізації ПВ є емердженс. Реорганізація приймального покою у сучасне відділення емердженс давно на пульсі лікувальної установи.Приймальне відділення, а в майбутньому Блок діагностики та невідкладної допомоги приймального відділення  лікарні  включатиме приміщення для надання невідкладної медичної допомоги з відповідним оснащенням.Це дозволить діагностувати найскладніші захворювання і надавати високоспеціалізовану медичну допомогу у найкоротший термін.