Завідувачка відділення

Друшляківська  Оксана
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел.: 53-06-49

Перше психіатричне відділення було відкрите у 1958 році на 25 ліжок. Його очолила лікар-психіатр О. Машталєр. Пліч-о-пліч з нею працювали лікарі-ординатори А. Матвеєв, Я.Віленський та О. Гусєва. Першим очільником середнього та молодшого персоналу була заслужена медична сестра Л. Вілкова.    На початку своєї діяльності відділення розташовувалося у будівлях барачного типу. Згодом лікарню розбудували, що суттєво покращило умови роботи медперсоналу та перебування хворих.
З 1979 – 2000 рр. завіддувачем відділення працював З.Чикало, лікар-психіатр вищої категорії, вмілий організатор та професіонал своєї справи. З ним трудилися лікарі-ординатори С.Шпікула, В.Лесюк та Б.Фостаківський.  На той час відділення вже налічувало 60 ліжок.
З початку 2000 по 2010 рр. відділення очолювала лікарка-психіатриня вищої категорії Н. Забігайло – доброзичлива та чуйна людина. Разом з нею працювали молоді лікарі О.Гуковський та І.Надал. Старшою медичною сестрою була В.Ратушняк, спеціаліст вищої категорії, яка була вимогливою у роботі, але чуйною у ставленні до хворих.
Впродовж 8 років, з 2010 по 2018 рр., вміло керувала відділенням лікар вищої категорії, кандидат медичних наук Л.Сновида. З її приходом проведено сучасний ремонт та оновлено матеріально-технічну базу відділення. Поряд сумлінно працювали висококваліфіковані лікарі-ординатори О.Било, П.Чорній.   З 2015 року роботу середнього та молодшого медичного персоналу організовує старша медична сестра О.Муляр, яка цікаві інновації, новинки медсестринства втілює у повсякденну медичну роботу.

У березні 2018 року на посаду заввідділенням призначена лікарка-психіатриня вищої категорії О.Друшляківська. Психіатричну та психотерапевтичну допомогу пацієнтам надають лікарі-ординатори вищої категорії В.Сотник, О.Било та І.Семенчук.

Лікар-психіатр

Семенчук Ігор

Лікар-психіатр

Сотник Валерій

Лікарка-психіатриня

Било Оксана

Старша сестра медична

Муляр Олександра

У відділенні працює 36 працівників середнього та молодшого медперсоналу. За чистоту та затишок у відділенні дбає сестра-господиня Л.Чайківська.
Зусиллям генерального директора В.Шкробота та всього колективу суттєво покращилася матеріально-технічна база відділення, умови перебування та надання медичної допомоги пацієнтам, умови праці.
З метою соціальної реабілітації створена мультидисциплінарна команда, обладнена кімната трудотерапії, кабінет аромотерапії, проводиться весь комплекс реабілітаційних заходів.
Основним завданням відділення є надання спеціалізованої, висококваліфікованої психіатричної, психолого-психотерапевтичної, реабілітаційної допомоги пацієнтам чоловічої статті з гострими та хронічними психічними захворюваннями міста Тернополя та області.

Найбільшим надбанням відділення є дружній колектив, у якому присутній командний дух, взаємопідтримка та набутий професійний досвід.