Завідувач відділенням

Геряк Юрій Васильович
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел.: 43-58-43

Відділення розгорнуте на 60 ліжок для надання кваліфікованої медичної допомоги хворим області з неврологічною патологією, а саме: захворювання периферичної нервової системи, демієлінізуючі, запальні, травматичні ураження нервової системи.

На базі відділення функціонує обласний ценр для діагностики і лікування хворих з розсіяним склерозом та іншими демієлінізуючими захворюваннями.

У відділенні працюють лікар-епілептолог, якіий  здійснює спостереження за всіма пацієнтами області з епілепсією.

Першим очільником відділення була лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії Проданчук Галина Федорівна, яка одночасно виконувала обов’язки  головного позаштатного невропатолога обласного управління охорони здоров’я.

Послідовниками Проданчук Г.Ф. були к.м.н. Шевчук Мирослав Павлович (1973-1976) та Сеник Мирослав Мартинович (1976-2003), які одночасно виконували обов’язки  головного позаштатного невропатолога обласного управління охорони здоров’я.

З 2003 року відділення очолює Геряк Юрій Васильович

свій трудовий шлях він почав на посаді медичної сестри, тому добре знає ціну щоденної праці колективу. Спеціалізовану лікарську допомогу у відділенні надають лікарі-невропатологи: Чорний Ігор Миколайович (вища кваліфікаційна категорія), Билина Людмила Степанівна (вища кваліфікаційна категорія), Марценюк  Марія Анатоліївна (І кваліфікаційна категорія), Циць Наталя Михайлівна (І кваліфікаційна категорія).

Лікар-невропатолог

Чорний Ігор Миколайович
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua

Лікар-невропатолог

Билина Людмила Степанівна
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua

Лікар-невропатолог

Марценюк Марія Анатоліївна
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua

Лікар-невропатолог

Циць Наталя Михайлівна
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua

Діагностична та лікувальна робота проводиться разом з кафедрою неврології, психіатрії, наркології та медичної психології ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського. Всі пацієнти відділенням оглядаються завідувачем кафедри  професором Шкробот Світланою Іванівною.

Тривалий час роботу медичних сестер

координували старші медичні сестри Косовська Г.Г. (1974-1986) та  Куца Н.Р. (1986-2017), Мушка С.І., Демборинська О.Б.

На сьогодні професійний сестринський догляд і турботу про пацієнтів забезпечують 9 медичних сестер.Допомогають медичним сестрам, створюють затишок і чистоту у відділення 12 молодших медичних сестер на чолі з  сестрою-господинею  Ружніцькою М.М.

Лікуючи – несемо добро, турботу, світло, що допомогає людям швидше ставати здоровими. Працюючи – боремось за довгоочікувану перемогу, щоб творити нову історію нашої України.