Завідувач відділенням

Перець Ольга Павлівна
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел:

Надання кваліфікованої медичної допомоги передбачає лікування не лише основного захворювання, але урахування супутньої патології, котра може обтяжувати стан пацієнта. Власне це і стало поштовхом до створення відділення, яке б надавало консультативну та координаційну допомогу. Консультативне відділення розпочало свою роботу у 1987 році, штат якого був представлений 4 спеціалістами: терапевтом, окулістом, хірургом, логопедом. Із моменту створення відділення його роботу координувала  Самсонюк О. С., яка стала наставником для молодих спеціалістів.

Із 2002 р. по 2007 р. відділення очолював лікар-терапевт першої категорії Олійник В. М., який згуртував навколо себе дружній, працьовитий та висококваліфікований колектив.

У грудні 2007 року на посаду завідувача консультативного відділення призначено лікаря-кардіолога Грубяк Л. М. За час перебування на посаді їй вдалося осучаснити відділення, збагатити матеріальну базу, а також відкрити невеличку картинну галерею. Грубяк Л. М. у 2016 році завершила клінічне кандидатське дослідження на базі ТОККПНЛ та прийняла запрошення працювати науковцем Інституту серця МОЗ України.

Із грудня 2016 року обов’язки завідувача відділення виконує лікар-терапевт другої категорії Перець О. П.

За довгий час роботи у відділенні працювали лікарі: офтальмолог Старостенко А.С., терапевти Попович А.Я., Рубісь О.М.,  Гнатович С.Б., Вайда О.В., логопеди Бліхар В.О.,  Кальнооченко О.П.,  гінекологи   Павленко Л.Д.,  Яросевич Н.І., хірург Сікора В.В., Байдак В.П., оториноларинголог Семенюта Л.П., Кравчук Т.М., стоматологи Бейгер І.І, Стручок А. Є., Лавришин І.І.

Аналогів такого типу структурного підрозділу, який би функціонував на базі обласної психоневрологічної установи та мав у наявності повноцінний штат вузькопрофільних спеціалістів в Україні немає. На сьогоднішній день кваліфіковану медичну допомогу забезпечують: лікар-терапевт Аветісян М.С., лікар-офтальмолог вищої категорії Чорній Є.Н., лікар-гінеколог ІІ категорії Ващишин В.В.,  уролог І категорії Стасюк Н.Б., лікар-хірург вищої категорії Войтюк М.М., лікар-стоматолог ІІ категорії Ясіновський В. М.,     лікар-стоматолог  Головко Я. В.,   лікар-ендокринолог ІІ категорії Кардинал М.В., лікар-інфекціоніст вищої категорії Корнієнко Г.Ф., лікар-дерматолог вищої категорії Мельничук І.П., лікар-ЛОР вищої категорії Шило О.І, лікарі-ЛОР ІІ категорії Шуфляк І.Я. та Урбанович М.І., логопед вищої категорії Волотовська Л.Є., психологи ІІ категорії Кузишин Г.Б., Ніздрань О.А.

Лікар-гінеколог

Старша медична сестра

Лікар-терапевт

Шевчук Євгеній Юрійович

Лікар-логопед

Волотовська Лілія Євгенівна

Лікар-терапевт

Лікар-дерматолог

Мельничук Ірина Петрівна

Лікар-отоларинголог

Файл_000
Шуфляк Ірина Ярославівна

Лікар-стоматолог

A21A6509
Ясіновський Володимир Михайлович

Лікар-офтальмолог

A21A0527-Edit
Чорній Євдокія Несторівна

Основними напрямами роботи консультативного відділення є:

  1. Забезпечення кваліфікаційної консультативно-лікувальної та профілактичної допомоги.

  2. Проведення диспансеризації працівників лікарні.

  3. Забезпечення роботи медичних комісій по огляду водіїв та кандидатів у водії та видачі дозволів на об’єкти дозвільної системи.

  4. Організаційно-методичної роботи.

Лікарі відділення забезпечують необхідні заходи у випадках гострих захворювань, особливо це стосується відділень гострих станів (ВІТ, інсультне, судинне), де пацієнти потребують динамічного контролю за перебігом захворювання впродовж усього терміну перебування в стаціонарі, а також оцінку стану пацієнтів при ургентному поступленні у приймальному відділенні,   надають планові консультації з наступною корекцією лікування у пацієнтів з хронічною патологією. Наявність у відділенні переносного кардіографа значно  спрощує та оптимізує діагностичний процес.

Крім того, лікарями консультативного відділення проводяться профілактичні періодичні огляди  працівників нашої лікарні двічі на рік з формуванням диспансерних груп.

На базі даного відділення з 2012 року розпочала роботу медична комісія з огляду водіїв (кандидатів у водії) транспортних засобів, а з 2013 року – медична комісія для проведення огляду осіб для видачі дозволу на об’єкт дозвільної системи.

Лікарями консультативного відділення активно впроваджується пропаганда здорового способу життя з метою запобігання захворювань та дотримання санітарно-гігієнічних норм.

Повноцінну роботу відділення забезпечує  штат середнього та молодшого  медперсоналу, люди з великим досвідом роботи та високим професіоналізмом. До 2003 року старшою медсестрою  була Літус Г.О.,  а  протягом наступних десяти  років Коваленко А. В., медсестра вищої категорії, відмінник охорони здоров’я. З 2013 року старшою медичною сестрою працює  Ділай Н.О. Слід згадати добрим словом ветеранів праці – Подуфалову М.Є., Зволінську Я.Д., які були хорошими наставниками для молодих колег. Сумлінно трудились і трудяться медичні сестри   Майкович Ю.О., Бабій М.В., Леньо С.В., Дурст О.С., Стасишин Л.Т., молодші медсестри  Романова В.Г., Мельник Г.Є., Дрозд Л.В., Паласюк С.З.

Весь персонал консультативного відділення своє вміння, тепло сердець віддають пацієнтам.