Завідувач відділенням

Баранюк Наталія Михайлівна
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел.: 53-51-25

Провідним напрямком діяльності і основним завданням 2-го психіатричного відділення є надання хворим спеціалізованої кваліфікованої психіатричної, психолого-психотерапевтичної, реабілітаційної допомоги пацієнтам чоловічої статі м.Тернополя та області, які страждають на гострі та хронічні психічні розлади. 2-ге психіатричне відділення створено в 1972 році на 60 ліжок. Відповідно до наказу ТОККПНЛ від 2012 року відділення працює по наданню психіатричної допомоги пацієнтам із первинним психотичним епізодом.

Першим завідувачем відділення

була лікар-психіатр вищої категорії   Гусева Ольга Олександрівна. З 1979 року очолював відділення лікар-психіатр вищої категорії Сисак Василь Полікарпович. Наступним завідувачем відділення з 2000 року був лікар-психіатр вищої категорії  Семенчук Ігор Ярославович. З жовтня 2016 року посаду завідувача відділення займає  лікар-психіатр   І  категорії Баранюк Наталя Михайлівна. Поряд з нею працюють лікар-психіатр  І категорії Гач Мирослава Павлівна  та  лікар-психіатр Кучмій Марія Богданівна.

Лікар-психіатр

Гач Мирослава Павлівна

Лікар-психіатр

Кучмій Марія Богданівна

Старша медична сестра

Гуцалюк Ольга Володимирівна

З початку становлення відділення старшими медичними  сестрами працювали   Слободянюк Ганна Йосипівна та Червінська Марія Михайлівна. З 2005 року на посаді старшої медичної сестри працює Гуцалюк Ольга Володимирівна.

Посаду сестри-господині з 2001 року

займала Бойко Надія Степанівна,з 2016 року займає Сагайдак Людмила Миколаївна, зусиллями яких наші пацієнти завжди охайні і доглянуті.

Медичний персонал відділення постійно працює над підвищенням своєї ділової кваліфікації, адже від уміння, професіоналізму, доброти і душевності набирають  цілющої сили навіть ліки. Колектив відділення націлений і працює в напрямку на дальше поліпшення матеріально-технічної бази, впровадження нових технологій в діагностиці та лікуванні психічних розладів  серед населення області.

“Завжди вибирайте найважчий шлях — на ньому Ви не зустрінете конкурентів”.

                                                                                                       (Шарль де Голль).