Завідувач відділенням

Баранюк Наталія Михайлівна
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел.: 53-51-25

2-ге психіатричне відділення розгорнуте на 60 ліжок. Свою роботу розпочало з 1972 року. Відповідно до наказу  ТОККПНЛ від 2012 року відділення працює по наданню психіатричної допомоги пацієнтам із первинними психотичними розладами, а також надає допомогу пацієнтам, які перебували в зоні АТО, ЗСУ. Основним завданням і провідним напрямком діяльності відділення є надання пацієнтам спеціалізованої, висококваліфікованої психіатричної, психолого-психотерапевтичної, реабілітаційної допомоги та проведення клінічних обстежень пацієнтам чоловічої статі м.Тернополя та області, які страждають на гострі та хронічні психічні розлади. У відділенні створено належні умови для перебування пацієнтів. В плані відновлення соціальної реабілітації пацієнтів у відділенні створена мультидисциплінарна команда та відповідно обладнана кімната  трудотерапії, де проводиться весь комплекс реабілітаційних заходів, а саме психосвітня робота, трудотерапія, культтерапія, музикотерапія, терапія зайнятістю, бібліотерапія, рухова, ігрова та прогулянкова терапія.

Першим завідувачем відділення

була лікар-психіатр вищої категорії Гусева Ольга Олександрівна. З 1979 року очолював відділення лікар-психіатр вищої категорії Сисак Василь Полікарпович. Наступним завідувачем відділення  з 2000 року був лікар-психіатр вищої категорії  Семенчук Ігор Ярославович. З жовтня 2016 року посаду завідувача відділення займає  лікар-психіатр вищої категорії Баранюк Наталя Михайлівна. Поряд з нею психіатричну допомогу пацієнтам у відділенні надає лікар-психіатр вищої категорії Гач Мирослава Павлівна, лікар-психіатр Кузишин Марія Володимирівна. В своїй роботі лікарі відділення керуються Законом України “Про психіатричну допомогу”.

Лікар-психіатр

2ps (2)
Гач Мирослава Павлівна

Лікар-психіатр

km
Кузишин Марія Володимирівна

Старша медична сестра

IMG_20210216_121713_1
Гудзь Ольга Василівна

З початку становлення відділення старшими медичними сестрами працювали Слободянюк Ганна Йосипівна та Червінська Марія Михайлівна. З 2005 року на посаді старшої медичної сестри  працювала Гуцалюк Ольга Володимирівна. З 22.06.2020р. виконує обов’язки старшої медичної сестри Гудзь Ольга Василівна.

Посаду сестри-господині з 2001 року

займала Бойко Надія Степанівна, а з 2016 року займає Сагайдак Людмила Миколаївна, зусиллями яких наші пацієнти завжди охайні і доглянуті.Медичний персонал відділення постійно працює над підвищенням своєї ділової кваліфікації, адже від уміння, професіоналізму, доброти і душевності  набирають цілющої сили навіть ліки. Колектив відділення націлений і працює в напрямку на дальше поліпшення матеріально-технічної бази, впровадження нових технологій в діагностиці та лікуванні психічних розладів серед населення області.

“Завжди вибирайте найважчий шлях — на ньому Ви не зустрінете конкурентів”.

                                                                                                       (Шарль де Голль).