Завідувач відділенням

Герман Олег Іванович
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел: 43-58-56

Денний стаціонар, як окремий структурно-функціональний підрозділ при Тернопільському психоневрологічному диспансері, відкритий у березні 1985 року і на той час являвся першим у області.

Тоді ж завідувачем була призначена Белко Світлана Пилипівна. З того часу він зазнав численних реорганізацій та модернізацій. Так, на початку свого функціонування розміщувався у тісному занедбаному приміщенні, що створювало суттєвий дискомфорт як для пацієнтів, так і для медпрацівників. У 1996 році стаціонар розширено до 100 місць — по 50 для психіатричних та неврологічних пацієнтів. Завідувачем стала Шідловська Софія Федорівна. З 2007 року розділений на два підрозділи: неврологічний та психіатричний.

За підтримки адміністрації лікарні

у сучасному вигляді денний стаціонар функціонує з вересня 2013 року завдяки розміщенню на новій площі. Тоді на посаду завідувача був призначений Олег Віталійович Гуковський, який зробив великий внесок в трансформацію концепції роботи відділення в цілому, запровадивши багато новітніх реабілітаційних та психотерапевтичних методик, що активно реалізуються та примножуються в даний час.

На сьогоднішній день цільовим призначенням денного стаціонару є надання спеціалізованої медичної, психолого-психотерапевтичної, соціально-реабілітаційної допомоги особам із психічними та поведінковими розладами, стан яких не потребує цілодобового спостереження та лікування в стаціонарних умовах. Також закінчення лікування осіб із психічними та поведінковими розладами та проведення їх реабілітації після досягнення мети етапу активної терапії у цілодобових стаціонарних відділеннях (редукція психотичної симптоматики, відновлення критики, усунення ризику суїцидальної чи суспільно небезпечної поведінки, купування гострої тривоги чи психомоторного збудження тощо) для забезпечення послідовності у наданні психіатричної допомоги (стаціонар-денний стаціонар-амбулаторна ланка) та поступової адаптації пацієнтів до звичайних соціальних умов.

З 2015 року денний стаціонар психіатричного профілю

очолює Друшляківська Оксана Олегівна — лікар-психіатр вищої кваліфікаційної категорії та психотерапевт. Пліч-о-пліч з нею наданням лікувальної та психотерапевтичної допомоги займається лікар-психіатр, психотерапевт Герман Олег Іванович. Роботою середнього та молодшого медичного персоналу безпосередньо керують старша медсестра Сидорук Анастасія Вікторівна та сестра-господиня Вітюк Людмила Богданівна.

Лікар-психіатр

Герман Олег Іванович

Лікар-психіатр

Волков Лагрій Вікторович

Старша медична сестра

Сидорук Анастасія Вікторівна

У денному стаціонарі проводиться постійний пошук, впровадження високоефективних апробованих методів діагностики, лікування,  психотерапії, а також використання вітчизняного та європейського досвіду психосоціальної реабілітації.