Завідувач відділенням

Салій Марина Ігорівна
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел.: 43-58-46

У 2004 на базі відділення відкрито Центр медико-соціальної реабілітації інвалідів та учасників війни з органічними ураженнями нервової системи. У 2015 на базі відділення створено Центр медико-психологічної реабілітації і лікування учасників АТО.

Завдання Центру — проведення комплексу заходів, спрямованих на відновлення або компенсацію порушених здібностей до побутової, громадської діяльності та реалізація можливостей у всіх сферах життєдіяльності.

Ліжковий фонд відділення – 20 ліжок. У відділенні лікуються хворі з залишковими явищами перенесених гострих порушень мозкового кровообігу, дисциркуляційними енцефалопатіями, хронічними захворюваннями периферичної нервової системи, інфекційними та інфекційно-алергічними захворюваннями нервової системи у відновній стадії, з наслідками черепно-мозкових та спінальних травм.

Під керівництвом лікаря-невролога першої категорії,

кандидата медичних наук Салій Марини Ігорівни невтомно працює весь колектив відділення, повертаючи пацієнтам радість здорового життя.

Забезпечують лікувально-діагностичну роботу лікарі-невропатологи: Бортвінова Ірина Борисівна (1 кваліфікаційна категорія), Степанюк Леся Іллярівна (1 кваліфікаційна категорія).

Лікар-невропатолог

Бортвінова Ірина Борисівна

Старша медична сестра

Куца Наталія Богданівна

Діагностична та лікувальна робота проводиться у тісній співпраці з кафедрою неврології ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського. Пацієнтів відділення оглядає завідувач кафедри  неврології професор Шкробот Світлана Іванівна та доцент Бударна Олена Юріївна.

Роботу середнього і молодшого медичного персоналу