Завідувач відділенням

Боронілова Вікторія Василівна
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел.: 43-58-46

У 2004 на базі відділення відкрито Центр медико-соціальної реабілітації інвалідів та учасників війни з органічними ураженнями нервової системи. З ліжковим фондом 29 ліжок. У 2015 на базі відідлення створено Центр медико-психологічної реабілітації і лікування учасників АТО.

Завдання Центру — проведнння комплексу заходів, спрямованих на відновлення або компенсацію порушених здібностей до побутової, громадської діяльності та реалізація можливостей у всіх сферах життєдіяльності.

У відділенні лікуються хворі з залишковими явищами перенесених гострих порушень мозкового кровообігу, дисциркуляційними енцефалопатіями, хронічними захворюваннями периферичної нервової системи, інфекційними та інфекційно-алергічними захворюваннями нервової системи у відновній стадії, з наслідками черепно-мозкових та спінальних травм.

Керує роботу відділенням

лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії Боронілова Вікторія Василівна. Забезпечують лікувально-діагностичну роботу лікарі-невропатологи: Кулак Ольга Володимиівна (1 кваліфікаційна категорія), Степанюк Леся Іллярівна (1 кваліфікаційна категорія) та Невістюк Вікторія Геннадіївна (2 кваліфікаційна категорія).

Лікар-невропатолог

Невістюк Вікторія Геннадіївна

Лікар-невропатолог

Куца Наталія Богданівна

Діагностична та лікуваньна робота проводиться разом з кафедрою неврології, психіатрії, наркологнії та медичної психології ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського. Пацієнтів відділення оглядає завідувач кафедри  неврології, психіатрії, наркології та медичної психології професор Шкробот Світлана Іванівна та доцент Сохор Наталія Романівна.

Роботу середнього і молодшого медичного персоналу

у відділенні очолювали Кушнір Н.М., Демидюк І.Д., Березюк Н.О., Демборинська О.Б., Куца Наталія Богданівна, яка по теперішній час керує роботою молодшого і середнього медичного персоналу. Посаду сестри-господині у відділенні обіймає Смаранчук Сніжана Станіславівна її попередником була Пастушенко О.В.