Завідувач відділенням

Забігайло Наталія Іванівна
Email: tokkpnl@tokkpnl.org.ua
тел:

Історичні факти встановлення психіатричної служби в області розпочинаються із створення амбулаторної допомоги.
У далекому 1956 році у м.Тернополі організований та відкритий обласний психоневрологічній диспансер, який очолила Брездень Віра Дмитрівна – перший лікар-психіатр в області. З 1961 року вона ж організовувала роботу 1-го стаціонарного психоневрологічного відділення при міській лікарні № 1.
За довгі 65 років відділення очолювали Старченко Василь Титович, Кошарський Петро Остапович, Українська Світлана Володимирівна, Фостаковський Богдан Дмитрович, Белко Світлана Пилипівна. Допомагали їм у роботі надійні помічники в особі старших медичних сестер – Гарбузенко Людмила Михайлівна, Шевченко Галина Федорівна.
Диспансерне відділення надавало як психіатричну, так і наркологічну допомогу.

З 1988 по 1993 роки при диспансері функціонувала швидка психіатрична допомога.

З 1996 року обласний психоневрологічний диспансер реорганізовано в амбулаторно-поліклінічне відділення ТОККПНЛ, яке надає консультативну допомогу населенню області та забезпечує спеціалізовану амбулаторну допомогу жителям міста за принципами диспансерного методу і територіальної дільничної системи.
Невпинно спливає час… Змінюється життя… Зазнала змін і позалікарняна психіатрична служба. Згідно договору з Національною службою здоров’я України поліклініка КНП “ТОКПЛ” ТОР надає допомогу жителям м.Тернополя та області за такими пакетами:
– №9 “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація в амбулаторних умовах”;
– № 24 “Мобільна паліативна допомога дорослим та дітям”;
– № 39 “Психіатрична допомога, яка надається мобільними мультидисциплінарними бригадами”.
Поліклініка розрахована на 120 відвідувань у день. У ньому працюють 11 лікарів, 3 психологи,11 медичних сестер, 3 медичних реєстратори, 1 медичний статистик та 4 молодших медсестри і сестра-господиня.
Куратором у роботі нашого структурного підрозділу являється професор кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Венгер О.П., яка надає кваліфіковану допомогу у складних для діагностики випадках.

З 2010 року і по даний час керівником структурного підрозділу

є завідувач поліклініки Забігайло Наталія Іванівна. Під її керівництвом працюють лікарі-психіатри , дитячі психіатри, психологи.

Практичний психолог

Вовк Ольга Володимирівна

Лікар-психіатр

IMG-1
Питак Ірина Романівна

Лікар-психіатр

Бідний Дмитро Іванович

Лікар-психіатр

IMG-a0eb6d17de972fcec2a5f71a48da26ca-V
Вербовецька Наталія Михайлівна

Лікар-психіатр

Дзюбчук Олександр Миколайович

Лікар-психіатр

Дзюбчук Наталя Василівна

Лікар-психіатр

Смакоуз Надія Зіновіївна

Лікар-психолог

Горейко Дмитро Іванович

Лікар-психіатр

Кордуба Наталя Володимирівна

Лікар-психіатр

Кошильовська Дарія Матвієвна

Лікар-психіатр

Мурза Лариса Любомирівна

Лікар-психіатр

B5559995-C341-4436-B446-B6F70977FCE7
Рудик Марія Ярославівна

Практичний психолог

dpsp1 (1)
Волков Ларгій Вікторович

Старша медична сестра

Равлів Інна Василівна

Пліч-о-пліч із завідувачем поліклініки з 2012 року працює старша медсестра Равлів Інна Василівна, яка є надійним помічником та організовує роботу середнього та молодшого медичного персоналу. Спільно із сестрою-господинею відділення вони створюють комфортні і затишні умови для працівників  та відвідувачів.
Робота в поліклінічному відділенні вимагає постійного удосконалення професійності, організованості та відповідальності шляхом систематичного навчання, що допомагає надавати кваліфіковану медичну допомогу населенню міста та області.
На вимогу сучасності працює електронна система реєстрації пацієнтів, удосконалені комп’ютерні психологічні тести в кабінеті профоглядів, від недавна впроваджена система електронного запису для проходження комісії на отримання посвідчення водія та дозвільної системи, електронний запис на огляд до лікаря-невролога, що дозволяє чітко регулювати потік  хворих та сприяє оптимізації часу.
Також хочеться звернути увагу на те, що у зв’язку з підвищеним психологічним напруженням у суспільстві та непростою соціально-економічною ситуацією в країні, на базі поліклінічного відділення КНП “ТОКПЛ” ТОР створено центр по наданню психологічної допомоги учасникам АТО, де вони мають змогу отримати кваліфіковану допомогу безкоштовно. До роботи залучаються професійні спеціалісти в особі психолога, логопеда, психотерапевта та послуг кабінету аромотерапії.
На даний час ми орієнтуємося на професіоналізм, чуйне відношення до пацієнтів та відвідувачів, економію часу при наданні консультативної допомоги, всестороннє обстеження, співпрацю із сімейними лікарями, райневрологами, райпсихіатрами   та соціальною службою.