Амбулаторна судово-психіатрична експертиза

Амбулаторна судово-психіатрична експертиза в складі Тернопільської обласної психоневрологічної лікарні почала працювати з 1962 року. В різні періоди її очолювали Старченко В.Т., Чикало З.Й., Фостаківський Б.Д., Пузакова О.В., які вклали багато зусиль для організації та встановлення служби в Тернопільській області. В різні роки в складі комісії працювали Чабан О.С., Гусєва О.О., Машталер Є.О., Кожушко П.І., Сотник В.О., Піговський Р.В., Ломакін Є.В.

З 2003 року АСПЕК

очолює заступник головного лікаря з експертизи Бондаренко О.М. Більше 16-ти років в складі комісії працюють заступник головного лікаря з лікувальної роботи, обласний психіатр Косовська Л.В., завідуюча 6-м психіатричним відділенням Янковська О.М. та психолог Сенишин В.В.

В оновленому та розширеному складі комісії на теперішній час працюють завідувачі психіатричних відділень ТОККПНЛ Бойчак О.Л., Баранюк Н.М., Сновида Л.Т., Старущак О.В. та Друшляківська О.О.

15 років на посаді медреєстратора АСПЕК сумлінно працює Малиняк Г.І. Враховуючи щорічне зростання кількості проведених експертиз з 2005 року головним лікарем виділено окреме зручне приміщення для АСПЕК, в якому створені всі умови для зручності роботи експертів, представників слідчих органів та підекспертних.